Про компанію

Профіль компанії Juergen (Юрген) - серійне виробництво нестандартних виробів з акрилового скла, монолітного полікарбонату і технічних пластиків.

Наявність в штаті підприємства кваліфікованих конструкторів і власного парку сучасного високоточного обладнання дозволяє виготовляти вироби відповідно до технічних завдань клієнтів з високою якістю в стислі терміни.

Інженерами компанії накопичено значний цінний досвід виробництва продукції для оформлення точок продажів, виготовлення предметів інтер'єру та дизайну, комплектуючих для обладнання і інших застосувань.

Конструктора ТОВ «Juergen» часто вже на етапі проектування нових виробів беруть участь спільно з колегами компаній-замовників в цьому процесі, надаючи необхідну консультаційну допомогу і допомагаючи підібрати як відповідні полімерні матеріали, так і правильні інженерні рішення.

Також на виробничих площах підприємства виготовляються рекламні постерні клік-системи (FrameLight, QuickChange, Diamond) стандартних і нестандартних форматів. Фахівці організації надають послуги екосольвентний і УФ-друку, здійснюють фрезерно-розкрійні роботи, лазерну порізку і т.д.

Виробнича база

Парк сучасного обладнання компанії Juergen розміщується в власних виробничих приміщеннях, що мають площу 2000 кв.м.

Базисом, який дозволяє забезпечити випуск основного обсягу виробництва, служить наступне обладнання:

Високоточні CNC-фрезерні комплекси для обробки пластику та інших матеріалів (алюмінієвих композитних панелей, дерева, латуні та ін.) Також пристосовані для виготовлення 3D-форм. Фрезерні комплекси оснащені системою автоматичної зміни інструменту, що дозволяє значно знизити час багатоопераційної обробки деталей.

CNC-фрезерні комплекси важливі для організації масового виробництва тому, що дозволяють працювати за технологією Nesting, виключивши з процесу інші допоміжні верстати. Зазначені комплекси здатні виконувати багато необхідні операції такі як розкрій, фрезерування, машинна полірування і сверловка матеріалу за одну установку.

Для випуску невеликих за розмірами виробів, але численних за накладами застосовуються лазерні верстати.

Для виготовлення великих тиражів формованих виробів ми застосовуємо установки для вакуумного формування.

При виробництві рекламної продукції використовуються екосольвентні і УФ-принтери, які дозволяє наносити високоякісний друк на різноманітні типи плоских поверхонь (пластики, плівки, скло, плитку та ін.) та рулонні матеріали. УФ-принтери дозволяють отримувати відбиток з відмінною яскравістю і насиченістю, який практично не вигоряє на сонці, стійкий до води і багатьох розчинників, а також є екологічно безпечним. Екосольвентні принтери, що застосовуються у виробництві є самими швидкими на даний час в класі ValueJet Eco (економічно вигідні і екологічні струменеві принтери). Також використовується допоміжне обладнання, таке як плоттери, ламінатори та ін.

Але головний ресурс організації - це висококваліфіковані конструктора і фахівці, які здійснюють основні операції з переробки полімерних матеріалів. Досвідчені співробітники здійснюють механічну обробку пластиків на фрезерному, лазерному, формувальному, склеювальному та інших ділянках. Команда компанії Juergen постійно працює над поліпшенням умов праці і вдосконаленням технологічності виробництва.

Причини працювати з нами

  • надання консультацій замовників стосовно підбору пластиків для вирішення інженерних завдань та виготовлення конкретних виробів;
  • участь разом із замовником у конструкторському опрацюванні складних виробів;
  • використання для виготовлення виробів полімерних матеріалів тільки перевіренних виробників, обраючи їх за оптимальним співвідношенням ціна/якість;
  • можлива безкоштовна доставка великих партій виробів на адресу замовника у містах Київ, Харків та Дніпро;
  • надання замовникам відстрочення платежу на взаємовигідних умовах (за наявності позитнивного досвіду співробітництва після укладання відповідного договору).

Ми надійний та зручний постачальник!

Визначення ціни виробів та термінів виробництва здійснюється індивідуально по кожному замовленню виходячи із складності, тиражу виробів, підібраних матеріалів, вартості обробки цих матеріалів, необхідності виготовлення матриць та кондукторів, термінів та інших технічних деталей.

Зв'язок

Чому ТОВ «Juergen»?

Відмінність компанії «Juergen» в наявності фахівців, що мають багаторічний професійний досвід у виконанні операцій по обробці пластикових напівфабрикатів.

Індивідуальний підхід

Інженерно-конструкторський персонал компанії допомагає нашим замовникам вже на етапі проектування знайти оптимальні рішення.

Надійне партнерство

Компанія "Juergen" пропонує нашим замовникам додаткові опції співпраці, які сприятимуть розвитку бізнесу.

Найвища якість

Наявність висококваліфікованих конструкторів і сучасного високоточного обладнання дозволяє нам виробляти вироби найвищої якості.